4 neparastas stundas Rīgas priekšpilsētās

23.oktobrī dodamies neparastā 4 stundu autofotoorientēšanās braucienā. Mēs jums parādīsim neparastas un, iespējams, mazāk zināmas Rīgas pērles. Orientējoties un meklējot kontrolpunktus, pildot papilduzdevumus, varēsiet labāk iepazīt Āgenskalnu, Imantu, Sarkandaugavu, Vecmīlgrāvi, Teiku un citas Rīgas priekšpilsētas.

Visu brauciena laiku komandas pavadīs savā automobilī un svaigā gaisā. Nebūs arī kontakta ar pārējiem brauciena dalībniekiem un citiem cilvēkiem.

Braucienu varēs sākt jebkurā komandas brīvi izvēlētā vietā brauciena reģionā laika posmā no 9:00-12:00. Kvalitatīva orientēšanās karte ar kontrolpunktiem, foto un uzdevumu lapas tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Brauciena noslēgums pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Rīga.Pilsētas plāns. (jo mūsējā būs smalka un bez mēroga), ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Iepazīsties ar brauciena Nolikumu un  reģistrē savu komandu šeit »» 


Mazā autofoto brauciena "Ventspils 2021" rezultāti

Šajā Ventspils braucienā piedalījās 33 komandas. Tā kā komandas startēja no dažādām vietām brauciena reģionā, atšķirīga bija katras komandas stratēģija kontrolpunktu meklēšanā un papilduzdevumu pildīšanā. Dažas komandas nofotografējās pie "bankrota" punkta, tādējādi atņemot sev vērtīgus ieskaites punktus. Dažām komandām izdevās aprēķināt un nofotografēties pie slēptā kontrolpunkta - pieminekļa staltbriežiem Zūru mežos.

Komandu rezultātus var apskatīt šeit »» Katras komandas veiktos maršrutus var apskatīt šeit »» Neieskaitītās bildes var apskatīt šeit »» 

Pirmo vietu šajā braucienā iegūst komanda "JIMI". Savas neuzmanības dēļ komanda "Bad Moms" nopelnīja ātrumsodu, kā rezultātā noslīdēja uz otro vietu. Savukārt trešajā vietā - komanda "Turi buru!". Apsveicam uzvarētājus! Balvas - dāvanu kartes no brauciens.lv un piemiņas balvu katrai komandai nogādāsim personīgi.

Paldies visiem par piedalīšanos! Tiekamies nākamajā mazajā braucienā 23.oktobrī. Parādīsim jums neparastākās vietas Rīgas priekšpilsētās.

Vasaras [bezkontakta*] piedzīvojums Ventspilī

Sestdien, 31.jūlijā ikviens tiek aicināts doties autofotoorientēšanās piedzīvojumā, kurā 4 stundu laikā varēs interesantā veidā iepazīt Ventspils pilsētu un tās apkārtni.

Tas būs patiešām īsts piedzīvojums, jo kontrolpunktu meklēšanai tiks izsniegta parastā autoceļu karte. Pēc tās orientējoties, būs jāatrod kartē atzīmētie kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Lai iegūtu vairāk punktu, tiks doti arī dažādi papildus uzdevumi. Ventpils pilsētā komandas dosies "pilsētas medībās". Garlaicīgi noteikti nebūs!

* – Visu brauciena laiku komandas pavadīs savā automobilī un svaigā gaisā. Nebūs arī kontakta ar pārējiem brauciena dalībniekiem un citiem cilvēkiem. 

Braucienu varēs sākt jebkurā komandas brīvi izvēlētā vietā brauciena reģionā laika posmā no 9:00-12:00. Orientēšanās karte ar kontrolpunktiem, foto un uzdevumu lapas tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Brauciena noslēgums pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Ventspils un apkārtne vai Ziemeļkurzeme (jo mūsējā būs smalka un bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Iepazīsties ar brauciena Nolikumu un  reģistrē savu komandu šeit »» 


Valmieras brauciena rezultāti

15.maijā 50 komandas devās 4 stundu autofotoorientēšanās piedzīvojumā "Valmiera 2021". Kontrolpunktu bija daudz, lai komandas varētu izvēlēties savu punktu vākšanas stratēģiju, jo pilnīgi visus kontrolpunktus savākt nevarēja.

Dažas komandas, iespējams, neuzmanīgi izlasīja ceturtdienas biļetenu vai arī aizmirsa, ka braucienā ir iespējami bankrota punkti, un iesniedza mums bildes ar vienu no četriem bankrota punktiem - Dikļu pili. Orientēšanās kartē tajā vietā kontrolpunkts nebija atzīmēts. Diemžēl šī kļūda ļoti ietekmēja rezultātu.

Savukārt divām komandām izdevās aprēķināt un nofotografēties pie slēptā rēķināmā punkta Mūrmuižas nocietinātajā tornī.

Kontrolpunktu bildes, kuras netika ieskaitītas var skatīt šeit >>  Visu komandu rezultātus skatiet šeit >>

Pirmajā vietā ierindojās komanda "Cietais rieksts", otrajā - "Putekļu rijēji". Savukārt trešajā vietā - komanda "21". Apsveicam uzvarētājus!

Balvas uzvarētājiem nodrošina brauciens.lv un uzņēmums "Cietais rieksts". Tā kā šī uzņēmuma pārstāvētā komanda "Cietais rieksts" pierādīja savas orientēšanās prasmes un ieguva pirmo vietu šajā braucienā, komanda ir pieņēmusi lēmumu sava uzņēmuma piešķirto balvu nodot pēdējās vietas ieguvējiem - komandai "LVzuze".

Uzvarētājiem tiek arī piemiņas suvenīri un dāvanu kartes no brauciens.lv. Pirmajai vietai - 30 eur, otrajai - 25 eur, bet trešajai - 20 eur vērtībā. Par balvu saņemšanu mēs sazināsimies ar katru komandu personīgi.

Nākamais brauciens notiks 31.jūlijā Ventspilī. Reģistrācija uz šo braucienu tiks atvērta drīzumā. Sekojiet līdzi informācijai šeit vai mūsu Fb lapā @brauciens

Taču līdz tam notiks divi citi braucieni:

12.jūnijā -  Lielais 8 stundu autofotoorientēšanās brauciens "Skrunda-Vaiņode". Reģistrēšanās https://brauciens.lv

3.jūlijā - nakts autofotoorientēšanās "Liepāja". Reģistrēšanās braucienam https://nakts.brauciens.lv


15.maijā uz Valmieru

15.maijā - starptautiskajā Ģimenes dienā ikviens tiek aicināts piedalīties Mazajā bezkontakta autofotoorientēšanās braucienā "Valmiera 2021". 4 stundu laikā būs iespēja ne tikai interesantā veidā apceļot un izzināt Valmieru, tās tuvāko un tālāko apkārtni, bet arī atklāt daudzas zināmas un neparastas vietas no cita skatu punkta.

 

Visu brauciena laiku katra komanda pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā, jo visi kontrolpunkti atradīsies dabā vai mazpilsētu vidē. Nebūs arī kontakta ar pārējiem brauciena dalībniekiem un citiem cilvēkiem.

Braucienu varēs sākt jebkurā komandas brīvi izvēlētā vietā brauciena reģionā laika posmā no 9:00-12:00. Orientēšanās karte ar kontrolpunktiem, foto un uzdevumu lapas tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Brauciena noslēgums pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Ziemeļvidzeme (jo mūsējā būs smalka un bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Iepazīsties ar brauciena Nolikumu un  reģistrē savu komandu šeit 


Mēs bijām Jūrmalā

13.februārī no visām malu malām 40 komandas devās kontrolpunktu meklējumos. Jūrmalā un tās apkārtnē bija izvietoti 39 kontrolpunkti un 3 bankrota punkti.

Pilnīgi visus kontrolpunktus nesavāca neviena no komandām. Vairākām komandām grūtības sagādāja Jomas gājēju ielas uzdevums. Šeit bija jātur "acis vaļā", jo dažus KP bija grūti pamanīt, kaut gan tie atradās pašās redzamākajās vietās. Slēptais rēķināmais punkts maršrutu kartē ir atzīmēts ar Nr.37. Šo punktu apmeklēja tikai viena komanda.

Pirmo vietu šajā braucienā iegūst komanda "NNN", otrajā vietā - komanda "GL". Savukārt trešo vietu ieņem komanda "Matrix". Apsveicam uzvarētājus!

Uzvarētājiem tiek dāvanu kartes no brauciens.lv. Pirmajai vietai - 30 eur, otrajai - 25 eur, bet trešajai - 20 eur vērtībā. Dāvanu kartes katrai komandai tiks nosūtītas personīgi.

brauciens.lv rezultātu sadaļā publicēti visu komandu rezultāti. Savukārt mūsu Facebook lapā varat atrast foto galeriju ar neieskaitītajām bildēm.

Paldies visiem par piedalīšanos!


Nākamais mazais brauciens notiks maijā. Par precīzu datumu tiks ziņots. Sekojiet līdzi informācijai šeit vai mūsu Fb lapā
@brauciens

Taču līdz tam notiks divi citi braucieni:

27.februārī - nakts autofotoorientēšanās "Vecumnieki". Reģistrēšanās braucienam https://nakts.brauciens.lv

13.martā - Lielais 8 stundu autofotoorientēšanās brauciens "Tukums". Reģistrēšanās https://brauciens.lv 


13.februārī - bezkontakta brauciens "Jūras mala"

4 stundu laikā orientējoties, meklējot kontrolpunktus un veicot papilduzdevumus, būs iespēja labāk iepazīt šķietami tik zināmo jūras malu no Babītes līdz Klapkalnciemam, kā arī pašu Jūrmalas pilsētu. Kontrolpunkti ļaus ieraudzīt šo Latvijas gabaliņu no cita skatu punkta un saprast - cik daudz interesanta un neparasta vēl ir mums apkārt.

Visu brauciena laiku Tu un tava komanda pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā, jo visi kontrolpunkti atradīsies dabā vai mazpilsētu vidē. Nebūs arī kontakta ar pārējiem brauciena dalībniekiem un citiem cilvēkiem. Tikai Tava komanda un svaigs gaiss.

Orientēšanās karte ar kontrolpunktiem, foto un uzdevumu lapas tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 09:00-12:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Viduslatvija (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Iepazīsties ar brauciena Nolikumu un  reģistrē savu komandu šeit 


Vecpiebalgas līkločos

39 komandas. Katram sava starta un finiša vieta. Tikai kontrolpunkti un uzdevumi visiem vienādi. Šādā veidā norisinājās gada noslēguma brauciens "Vecpiebalgas līkloči".

Šoreiz "klupšanas akmens" izrādījās Vecpiebalgas muižas dzelzs vārti, kuros burts "S" atšķīrās katrā vārtu pusē. Arī lielais knaģis Kaives parkā vairākām komandām netika ieskaitīts nepareizā bildes rakursa dēļ. Neuzmanības dēļ tika zaudēti ieskaites punkti.      

Piecām komandām iznāca pareizi aprēķināt un paņemt slēpto rēķināmo KP (Spulgu kadiķi), kas maršrutu kartē ir apzīmēts ar numuru 26.  

Pirmo vietu šajā braucienā ieguva komanda "½ četras trakas autosievas". Otrajā vietā - komanda "Trastbūve". Tikai daži punkti pietrūka komandai "Cietais rieksts", lai nokļūtu augstākā vietā. Kā rezultātā viņi paliek trešie. Apsveicam uzvarētājus!

Jau tradicionāli uzvarētājiem dodam iespēju piedalīties mūsu organizētājos braucienos ar lielu atlaidi, piešķirot dāvanu kartes no brauciens.lv. Pirmajai vietai - 30 EUR , otrajai - 25 EUR, bet trešajai - 20 EUR vērtībā.

brauciens.lv rezultātu sadaļā publicēti rezultāti un katras komandas veiktie maršruti. Savukārt mūsu Facebook lapā varat atrast foto galerijas ar neieskaitītajām bildēm, kā arī interesantākajām brauciena bildēm.

Paldies visiem par piedalīšanos! Tiekamies nākamgad!


12.decembrī braucam iepazīt Vecpiebalgas apkārtni

Laikā, kad teātra, koncerta un citu atpūtas vietu apmeklējums nav iespējams, dodies dabā un izzini Vecpiebalgas un tās tuvākos novadus drošā veidā. 12.decembrī esam sagatavojuši BEZKONTAKTA mazo autofotoorientēšanos "Vecpiebalgas līkloči 2020".

4 stundu laikā būs jāmeklē kontrolpunkti interesantās, nezināmās vietās un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai. Visu brauciena laiku Tu un tava komanda pavadīs šobrīd visdrošākajās vietās - savā automobilī un svaigā gaisā, jo visi kontrolpunkti atradīsies ārā, mežā vai mazpilsētu vidē. Nebūs arī kontakta ar pārējiem brauciena dalībniekiem un citiem cilvēkiem. Tikai Tava komanda un svaigs gaiss.

Izdales materiāli - karte ar kontrolpunktiem, foto un uzdevumu lapas, tiks nosūtīti katrai komandai digitāli uz reģistrēto WhatsApp numuru komandas starta brīdī. Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas brauciena reģionā laika posmā no 09:00-12:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda (ievērojot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus brauciena dienā), digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis, ieteicamā ceļu karte Cēsu novads. Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas novadi  (jo mūsējā būs bez mēroga), lineāls, cirkulis (slēptā punkta aprēķināšanai), ērti apavi un labs noskaņojums.

Dalības maksa 24€ no komandas.

Iepazīsties ar Nolikumu un reģistrē savu komandu šeit!


"Smiltenes izaicinājums" noslēdzies!

17.oktobrī no Bērzkroga autostāvlaukuma 53 auto komandas devās aizraujošā piedzīvojumā, lai 4 stundās atrastu dažādus kontrolpunktus zināmās un mazāk zināmās vietās Smiltenē un tās apkārtnē. Jāsaka, šoreiz vairākas komandas, kas pārstāvēja Smilenes novadu, "iekrita" uz bankrota punktiem - Smiltenes "Stounhendžu", Vijciema medību pili. Šie punkti nebija atzīmēti kartē un tos nebija jāapmeklē. Līdz ar šo KP paņemšanu komandām tika atņemti 500 punkti par katru KP.  

Finišu sasniedza visas 53 komandas. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Mazais Brauciens-4 Smiltene 2020 rezultāti (xlsx)

Mazais Brauciens Smiltene 2020 veiktie maršruti

Mūsu Facebook lapā apskatāmas neieskaitītās fotogrāfijas ar paskaidrojumiem.

Neskatoties uz samazināto kontrollaiku vienīgā profesionāļu komanda "OK Arona" ierindojās 1.vietā. Otro vietu ieņem komanda "Cietais rieksts", ar pavisam nelielu punktu atšķirību aiz sevis atstājot komandu "Priekuļi", kas ieņem 3.vietu.

Apsveicam uzvarētājus! Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru komandu personīgi.

Nākamais brauciens notiks 12.dcembrī Vecpiebalgā. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29eur. Reģistrācija uz braucienu jau atvērta.


Iestūrējam rudenī ar "Smiltenes izaicinājumu"

Lai arī rudens oficiāli jau iestājies un aktīvā tūrisma sezona oficiāli būs noslēgusies, tas netraucēs 17.oktobrī piedalīties mazajā autofotoorientēšanās braucienā "Smiltenes izaicinājums".

4 stundās ar autofotoorientēšanos iepazīsim Smilteni un tās apkārtni, mācīsimies ieraudzīt neparasto šķietami visiem tik zināmās vietās, pildīsim jautrus uzdevumus, orientēsimies pēc kartes un uzņemsim daudz interesantu kontrolpunktu fotogrāfijas.

 

Brauciena norise:
11:00 - 11:15 reģistrācija dalībniekiem, kas
dalībnieku sarakstā ir no 1.-25. pozīcijai
11:15 - pirmās grupas starts vai ātrāk, ja komanda gatava startam
11:25 - 11:40 reģistrācija dalībniekiem, kas
dalībnieku sarakstā ir no 26.-53. pozīcijai
11:40 - otrās grupas starts vai ātrāk, ja komanda gatava startam
~15:15 - pirmās komandas finišs

Starts un finišs: Bērzkroga stāvlaukums.

Lai piedalītos braucienā nepieciešams: vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai AirDrop funkciju), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums. Labākai kontrolpunktu meklēšanai ieteicama ir auto ceļu karte: Valkas rajons (jo organizatoru būs smalka un bez mēroga).

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Reģistrē savu komandu šeit »» 

Dalības maksa pirmajām 30 komandām - 29€ no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.


Dobeles posma rezultāti ir klāt!

Šīs vasaras mazais autofotoorientēšanās brauciens "Dobele 2020" veiksmīgi aizvadīts. Pavisam startēja 34 komandas, pārstāvot dažādus Latvijas novadus. Pēc reģistrācijas un dalībnieku sapulces piedzīvojums varēja sākties.

Šajā braucienā tika iepazītas interesantākās un mazāk zināmās vietas Dobeles, Auces, Tērvetes apkārtnē. Pilnīgi visus kontrolpunktus neizdevās savākt nevienai no komandām. Slēpto punktu Bikstu ciemata centrā aprēķināja vairākas komandas, taču laika trūkuma dēļ neviena no komandām šo kontrolpunktu neapmeklēja.

Un vispār šajā braucienā komandas izjuta laika trūkumu. Lai paspētu laicīgi uz finišu, komandām brauciena laikā nācās pārplānot iepriekš izplānoto kontrolpunktu "ņemšanas" stratēģiju.

Brauciens.lv rezultātu sadaļā publicēti mazā autofotoorientēšanās brauciena "Dobele" rezultāti un brauktie maršruti. Facebook/brauciens foto sadaļā publicētas arī neieskaitītās dalībnieku fotogrāfijas.

Apsveicam uzvarētājus:

komandu "Aiziet!" ar 1.vietu; komandu "Āpasau!" - ar 2.vietu; komandu - "JIMI" ar 3.vietu.

Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināsimies personīgi.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Nākamais mazais brauciens notiks 17.oktobrī Smiltenes pusē. Reģistrācija uz šo posmu ir atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29eur.


Mazais Autofotoorientēšanās brauciens "dobele 2020" - 1.augustā

Cik daudz vai maz mēs zinām par Dobeli un tās apkārtni?

Vai zināji, ka Dobele ir slavena ne tikai ar ceriņiem, sniegavīriem, Pokaiņiem un "Dobeles dzirnavnieku"?!

Piedalies Mazajā Autofotoorientēšanās braucienā "Dobele 2020" un iepazīsti šo Latvijas gabaliņu vēl vairāk!

Braucienā varēs izbaudīt klasisko autofotoorientēšanos ar kontrolpunktu meklēšanu un fotografēšanos, kā arī iegūt vairāk punktus par precīzu papilduzdevumu izpildi.

Lai piedalītos braucienā nepieciešams: vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai AirDrop funkciju), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums. Labākai kontrolpunktu meklēšanai ieteicama ir auto ceļu karte: Dobeles rajons (jo organizatoru būs smalka un bez mēroga).

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Ierašanās un reģistrācija no 10:00-10:40. Pirmā auto starts 11:00.

Starts - autostāvlaukumā pie Jaunpils pils, Jaunpilī. Finišs - kafejnīcā "4 vēji" šosejas Rīga-Liepāja 72.km.

Reģistrācija jau atvērta. Dalības maksa 35 eur no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Neierastais bezkontakta Mazais Autofotoorientēšanās brauciens "Kuldīga 2020" ir noslēdzies

"Beidzot tas ir noticis... pēc ilgas gaidīšanas kā malks svaiga gaisa!" - šādas un līdzīgas atsauksmes esam saņēmuši pēc jūnija sākumā notikušā bezkontakta Mazā Autofotoorientēšanās brauciena "Kuldīga 2020", kurā piedalījās 25 komandas no visas Latvijas.

Jāatzīst, ka arī mums - organizatoriem, pēc tik ilgas piespiedu dīkstāves šis brauciens un tā sagatavošana bija lieli svētki. Žēl, protams, ka nesatikāmies visi klātienē. Ceram redzēties nākamajos braucienos.

Pēc liriskas atkāpes ķeramies klāt pie paša brauciena. Ņemot vērā, ka šis bija bezkontakta brauciens, komandas varēja startēt un finišēt no jebkuras vietas brauciena reģionā. Arī uzņemtās bildes tika iesūtītas mums attālināti. Tāpat komandas varēja izvēlēties sev piemērotu brauciena dienu un starta laiku. Tā piektdien, 5.jūnijā startēja 2 komandas, sestdien, 6.jūnijā - 16, bet svētdien, 7.jūnijā - 7 komandas.

Saņemot atsauksmes no dalībniekiem par to, kā viņiem gāja, gan viņi, gan mēs izdarījām secinājumus - tik liela pauze sacensību grafikā nenāk par labu. Pietiekami pieredzējušas komandas pieļāva muļķīgas kļūdas, neredzēja kontrolpunktus, kas atradās pašā "deguna galā". Slēpto KP atrada tikai divas komandas. Šis KP atradās LVM atpūtas vietā pie dīķa blakus ceļam P108 starp Ēdām un Vārmi.

Neskatoties uz to, ka komanda "Lauku pārējie" startēja profesionāļu klasē (ar samazinātu kontrollaiku), tai izdevās pārliecinoši izcīnīt pirmo vietu braucienā.

Otrajā vietā - komanda "Sils &Co".

Pavisam nedaudz atpalika komanda "Aiziet!" - tai trešā godalgotā vieta.

Apsveicam uzvarētājus! Par balvu saņemšanu sazināsimies ar katru komandu personīgi.

Nākamais Mazais Autofotoorientēšanās brauciens "Dobele 2020" notiks ierastā formātā 1.augustā. Reģistrācija uz šo braucienu jau atvērta. Pirmajām 30 komandām dalības maksa 29 eur no auto.

#teirizklaide #brauciens #autofotoorientesanas